Wynajmę Stronę 782 602 602

Autoholowanie Warszawa Ochota

Na rynku autoholowania działamy nieprzerwanie od blisko 15 lat. Swoje usługi świadczymy na terenie Warszawy Ochoty, jak i również dojeżdżamy do okolicznych dzielnic i miejscowości. Gdy masz problem ze swoim autem i nie możesz kontynuować dalszej jazdy, skontaktuj się z nami. W naszej flocie znajdują się nowoczesne autolawety z nowoczesnymi rozwiązaniami ułatwiającymi nam pracę oraz chroniącymi twoje auto. Jeśli powód unieruchomienia jest niegroźny, usuniemy go od ręki. Natomiast gdy naprawa wymaga interwencji specjalisty, odholujemy samochód pod wskazany adres lub doradzimy w wyborze odpowiedniego specjalisty.

W naszej ofercie mamy możliwość wynajęcia auta zastępczego, przez co nie będzie trzeba się martwić brakiem własnego samochodu. Pełną ofertę możesz zobaczyć w zakładce auto zastępcze Warszawa.

 

Potrzebna pomoc zadzwoń

AUTOPOMOC WARSZAWA OCHOTA +48 737 737 423

Jak to działa

Krok 1

Twoje auto uległo awarii. Miałeś wypadek.

Krok 2

Zadzwoń do Nas na numer +48 737 737 423 pojawimy się w czasie 30 minut

Krok 3

Odholowujemy Twoje auto we wskazane miejsce. Do najbliższego warsztatu lub pod dom.

Krok 4

Problem z głowy. Auto odholowane.

Pomoc drogowa Warszawa Ochota

Niesiemy pomoc dla naszych klientów na terenie dzielnicy Warszawa Ochota. Jesteśmy w stanie dojechać do reszty dzielnic (Żoliborz, Wola, Brudno, Bemowo, Bielany, Śródmieście, Targówek) oraz do sąsiednich miejscowości (Warszawa-Piaseczno, Pruszków, Piastów, Józefów, Grodzisk Mazowiecki, Błonie, Brwinów).

Jesteśmy doświadczonym zespołem dzięki czemu, diagnoza usterek następuje bardzo szybko. Dzięki nowoczesnej flocie autolawet dojedziemy na miejsce w kilka chwil. Proste problemy rozwiązujemy od ręki. Natomiast gdy naprawa wymaga interwencji specjalisty, proponujemy odpowiedni warsztat lub odholowujemy samochód pod wskazany adres. Każdy ze wskazanych przez nas serwisów posiada wykwalifikowany personel, który z pewnością spełni Państwa oczekiwania.

Jeśli zadecyduję Państwo o sprzedaży samochodu, możemy zaproponować jego odkup. Szybko ocenimy stan pojazdu oraz zaproponujemy odpowiednią kwotę. Po akceptacji warunków gotówkę otrzymają państwo do ręki.

Zapraszamy do współpracy.

Pomoc drogowa Polska