Wynajmę Stronę 782 602 602

Autoholowanie Warszawa Ursunów

Holowaniem samochodów zajmujemy nieprzerwanie od piętnastu lat. Działamy na terenie Warszawy Ursynowa. Przewieziemy samochód we wskazane miejsce na terenie całej Warszawy, jak i również dojedziemy do okolicznych  miejscowości. Na miejscu zjawiamy się niezwłocznie dzięki naszej flicie nowoczesnych autolawet.  Gdy twoje auto zostanie unieruchomione z jakiegokolwiek powodu, skontaktuj się z nami. Posiadamy nowoczesną flotę aut, dlatego możesz nam zaufać. Pomożemy usunąć twoje auto z drogi. Jeżeli twój  samochód unieruchomił niewielki problem, będziemy w stanie usunąć go na miejscu. Natomiast gdy awaria jest poważna, odstawimy pojazd w skazane miejsce lub zaproponujemy odpowiedni warsztat. Na przestrzeni lat wypracowaliśmy kontakty z zaufanymi fachowcami cechującymi się wysoką jakością usług oraz profesjonalizmem.

Dostępne są również auta zastępcze. Dzięki temu nie będzie trzeba się martwić brakiem pojazdu na czas holowania czy naprawy. Więcej informacji znajdziesz w zakładce auto zastępcze Warszawa.

Potrzebna pomoc zadzwoń

AUTOPOMOC WARSZAWA URSYNÓW +48 737 737 423

Jak to działa

Krok 1

Twoje auto uległo awarii. Miałeś wypadek.

Krok 2

Zadzwoń do Nas na numer +48 737 737 423 pojawimy się w czasie 30 minut

Krok 3

Odholowujemy Twoje auto we wskazane miejsce. Do najbliższego warsztatu lub pod dom.

Krok 4

Problem z głowy. Auto odholowane.

Pomoc drogowa Warszawa Ursynów

Holujemy samochody osobowe z terenu dzielnicy Warszawy Ursynowa. Działamy również w pozostałych dzielnicach Warszawy (Żoliborz, Wola, Brudno, Bemowo, Bielany, Śródmieście, Targówek). Dojedzmy również do sąsiednich miejscowości (Warszawa-Piaseczno, Pruszków, Piastów, Józefów, Grodzisk Mazowiecki, Błonie, Brwinów).

Korzystając z naszego wieloletniego doświadczenia, jesteśmy w stanie szybko i trafnie zdiagnozować auto. Na miejscu zawsze zjawiamy się w bardzo krótkim czasie dzięki naszej niezawodnej flocie autolawet. Usterki prostego typu usuwane są od ręki. W wypadku poważniejszych napraw proponujemy odholowanie samochodu pod wskazany adres lub do wyspecjalizowanego warsztatu. Na przestrzeni lat wypracowaliśmy kontakty z zaufanymi warsztatami, które możemy ci polecić.

Jeśli z Państwa strony zapadnie decyzja o sprzedaży auta, możemy zaoferować jego odkup. Dokonamy szybkiej wyceny i zapewnimy najlepszą cenę rynkową z gotówką do ręki.

Zapraszamy do współpracy.

Pomoc drogowa Polska