Wynajmę Stronę 782 602 602

Autolaweta Warszawa Bemowo

Od piętnastu lat świadczymy usługi pomocy drogowej. Nasz zasięg to Warszawa Bemowo, reszta warszawskich dzielnic oraz najbliższe miejscowości. Jeśli twoje auto zostało unieruchomione z jakiegokolwiek powodu lub uległo awarii, możesz na nas polegać. Zadzwoń by się przekonać jak łatwo rozwiązujemy problemy.

Nasza nowoczesna flota aut pozwala nam zjawić się na miejscu zdarzenia w zaledwie kilka chwil. Nasi wykwalifikowani pracownicy usuną twoje auto z drogi. Gdy problem nie jest poważny zostanie usunięty od ręki. Gdy wymaga on poważniejszej interwencji, możemy zaproponować usługi jednego z naszych zaufanych warsztatów lub odholujemy je pod wskazany adres.

W naszej ofercie posiadamy szereg aut zastępczych. Więcej informacji znajduje się w zakładce auto zastępcze Warszawa.

Potrzebna pomoc zadzwoń

AUTOPOMOC WARSZAWA BEMOWO +48 737 737 423

Jak to działa

Krok 1

Twoje auto nawaliło. Miałeś wypadek.

Krok 2

Zadzwoń do Nas na numer +48 737 737 423 pojawimy się w czasie 30 minut

Krok 3

Odholowujemy Twoje auto we wskazane miejsce. Do najbliższego warsztatu lub pod dom.

Krok 4

Problem z głowy. Auto odholowane.

Pomoc drogowa Warszawa Białołęka

Pomocy drogowej udzielamy na terenie Warszawy Bemowa oraz reszty okolicznych dzielnic (Żoliborz, Wola, Brudno, Bemowo, Bielany, Śródmieście, Targówek) oraz miejscowości (Warszawy-Piaseczno, Pruszków, Piastów, Józefów, Grodzisk Mazowiecki, Błonie, Brwinów).

Wysoką jakość usług jesteśmy w stanie zapewnić dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz dobrze przeszkolonej kadrze pracowniczej. Po przybyciu twoje auto zostanie szybko zdiagnozowane. Gdy problem jest nieskomplikowany, zostanie usunięty on od ręki. Jeśli pozbycie się awarii wymaga interwencji serwisanta, możemy polecić dwa rozwiązania. Pierwsze to odholowanie auta pod wskazany adres. Kolejne to wybranie jednej z naszych zaufanych firm. W każdej z nich jakość usług jest na wysokim poziomie i z pewnością spełni Państwa wymagania.

Nasza firma prowadzi również skup samochodów. Dzięki czemu, jeśli zdecydują się Państwo na sprzedaż pojazdu, możemy zaoferować jego odkup. Nasi specjaliści dokonają natychmiastowej wyceny. Po zaakceptowaniu oferty gotówkę otrzymają Państwo do ręki.

Zapraszamy do współpracy

 

Pomoc drogowa Polska