POMOC DROGOWA 788 460 600

Autolaweta Błonie

Usługi pomocy drogowej świadczymy pomocy drogowej nieprzerwanie od piętnastu lat . Działamy na terenie Warszawy Błonie, ale i również dojeżdżamy do sąsiednich dzielnic czy pobliskich miejscowości. Gdy masz jakikolwiek problem ze swoim autem, skorzystaj z usług holowania.  Nasza nowoczesna flota aut pozwala się zjawić nam na miejscu niezwłocznie. Pomożemy zholować twoje auto z drogi, a jeśli powód unieruchomienia jest błahy usuniemy go od ręki. Natomiast gdy usunięcie awarii wymaga interwencji wykwalifikowanego serwisanta, klientom proponujemy dwa rozwiązania. Pierwsze z nich jest odstawienie auta pod wybrany adres na terenie całej warszawy i okolic. Kolejną z dostępnych opcji jest dostarczenie samochodu do jednego z wielu zaufanych warsztatów.

W naszej ofercie posiadamy szereg aut zastępczych. Dzięki temu nie będzie trzeba martwić awarią auta. Pełną ofertę możesz zobaczyć w zakładce auto zastępcze Warszawa.

Potrzebna pomoc zadzwoń

AUTOPOMOC BŁONIE 788 460 600

Jak to działa

Krok 1

Twoje auto nawaliło. Miałeś wypadek.

Krok 2

Zadzwoń do Nas na numer +48 737 737 423 pojawimy się w czasie 30 minut

Krok 3

Odholowujemy Twoje auto we wskazane miejsce. Do najbliższego warsztatu lub pod dom.

Krok 4

Problem z głowy. Auto odholowane.

Pomoc drogowa Błonie

Pomoc drogową świadczymy na terenie Błoni, jak i również wszystkich dzielnic Warszawy (Żoliborz, Wola, Brudno, Bemowo, Bielany, Śródmieście, Targówek). Autolawetą dojeżdżamy również do pobliskich miejscowości (Piaseczno, Pruszków, Piastów, Józefów, Grodzisk Mazowiecki, Błonie, Brwinów).

Wykorzystując nasze doświadczenie w branży, dokonujemy szybkich i trafnych diagnoz. Gdy problem z twoim autem jest prostego typu zostanie on rozwiązany od ręki. Gdy awaria okazuje się bardziej złożona, proponujemy dwa rozwiązania. Pierwszym z nich to odholowanie samochodu pod adres wskazany przez Państwa lub skorzystanie z usług jednego z naszych zaufanych serwisów samochodowych. Z każda z tych firm cechuje się profesjonalizmem.

Gdy zdecydują się Państwo na odsprzedaż auta, możemy zaproponować jego zakup. Nasi pracownicy dokonają szybkiej oceny stanu auta. Oferowana przez nas kwota zawsze trafia bezpośrednio do Państwa rąk.

Zapraszamy do współpracy.

Pomoc drogowa Polska