Wynajmę Stronę 782 602 602

Autoholowanie Grodzisk Mazowiecki

Autolaweta Grodzisk Mazowiecki

Od ponad piętnastu lat zajmujemy się usługą holowania autolawetą w Grodzisku Mazowieckim. Jeśli twoje auto nie może kontynuować jazdy, z jakiegokolwiek powodu skontaktuj się z nami. Posiadamy nowoczesną flotę autolawet dlatego jesteśmy w stanie się zjawić się w zaledwie kilka chwil. Usuniemy twój samochód z drogi, a gdy będzie niezbędna naprawa, pomożemy ci w tej sprawie. Jeśli usterka będzie poważna, zaproponujemy usługę jednego z naszych zaufanych warsztatów lub odholujemy auto pod skazany adres.

W naszej firmie posiadamy również auta zastępcze. Jeśli jesteś zainteresowany, pełną ofertę znajdziesz w zakładce auto zastępcze Warszawa.

Potrzebna pomoc zadzwoń

AUTOPOMOC GRODZISK MAZOWIECKI +48 737 737 423

Jak to działa

Krok 1.

Twoje auto nawaliło. Miałeś wypadek.

Krok 2.

Zadzwoń do Nas na numer +48 782 602 602 pojawimy się w czasie 30 minut

Krok 3.

Odholowujemy Twoje auto we wskazane miejsce. Do najbliższego warsztatu lub pod dom.

Krok 4.

Problem z głowy. Auto odholowane.

Pomoc drogowa Grodzisk mazowiecki

Pomoc drogową w Grodzisku Mazowieckim świadczymy dla właścicieli pojazdów osobowych. Działamy na terenie całego Grodziska Mazowieckiego, całej Warszawy (Żoliborz, Wola, Brudno, Bemowo, Bielany, Śródmieście, Targówek) oraz okolic (Warszawy-Piaseczno, Pruszków, Piastów, Józefów, Grodzisk Mazowiecki, Błonie, Brwinów).

Po wielu latach spędzonych w branży i nabytym doświadczeniu jesteśmy w stanie szybko zdiagnozować twój samochód. Gdy awaria będzie prosta, naprawimy ją od razu. Gdy będzie wymagana poważniejsza interwencja, zaproponujemy odholowanie auta pod wskazany adres lub usługi jednego z naszych serwisów, z którymi współpracujemy.

Przez lata w branży wypracowaliśmy szereg zaufanych kontaktów. Co za tym idzie doradzimy miejsce, które jest warte uwagi. Gdy zapadnie taka decyzja odholujemy auto bezpośrednio pod wskazany adres.

Jeśli wyrażą Państwo chęć sprzedaży auta, możemy je odkupić. Wykonujemy szybką wycenę oraz przedstawiamy jasne warunki odkupu. Po akceptacji z Państwa strony gotówkę przekazujemy wprost do Państwa rąk.

Zapraszamy do współpracy.

Pomoc drogowa Polska