Wynajmę Stronę 782 602 602

Autoholowanie Nowy Dwór Mazowiecki

Autolaweta Nowy Dwór Mazowiecki

Nasze doświadczenie to blisko 15 lat pracy w dziedzinie pomocy drogowej. Usługi holowania autolawetą świadczymy na terenie Nowego Dworu Mazowieckiego. Jeżeli twoje auto uległo unieruchomieniu, przez co nie możesz dalej jechać. Zadzwoń do nas. Posiadamy niezawodną flotę autolawet, przez co na miejsce zdarzenia dotrzemy w zaledwie kilka chwil. Twoje auto zostanie usunięte z drogi. Gdy awaria spowodowana będzie błahym problemem usuniemy go na miejscu. Natomiast gdy będzie wymagał poważniejszej interwencji serwisowej, doradzimy w wyborze warsztatu. Gdy wyrażą Państwo taką wolę, możemy również odstawić pojazd bezpośrednio pod wskazany adres.

W naszej firmie posiadamy szereg aut zastępczych. Pełną ofertę aut możesz zobaczyć w zakładce auto zastępcze Warszawa.

Potrzebna pomoc zadzwoń

AUTOPOMOC NOWY DWÓR  MAZOWIECKI +48 737 737 423

Jak to działa

Krok 1.

Twoje auto nawaliło. Miałeś wypadek.

Krok 2.

Zadzwoń do Nas na numer +48 737 737 423 pojawimy się w czasie 30 minut

Krok 3.

Odholowujemy Twoje auto we wskazane miejsce. Do najbliższego warsztatu lub pod dom.

Krok 4.

Problem z głowy. Auto odholowane.

Pomoc drogowa Nowy Dwór Mazowiecki

Pomoc drogową w Nowym Dworze Mazowieckim kierujemy głównie do posiadaczy aut osobowych. Prócz tej miejscowości jesteśmy w stanie dojechać do Warszawy (Żoliborz, Wola, Brudno, Bemowo, Bielany, Śródmieście, Targówek) oraz do okolicznych miejscowości (Warszawy-Piaseczno, Pruszków, Piastów, Józefów, Grodzisk Mazowiecki, Błonie, Brwinów).

Bazując na naszym doświadczeniu, jakie zgromadziliśmy przez lata, jesteśmy w stanie zdiagnozować twoje auto w bardzo szybkim tempie. Gdy awaria jest niegroźna, zostanie usunięta na miejscu. Natomiast jeśli awaria wymaga interwencji wykwalifikowanego mechanika, zwykle proponujemy dwa rozwiązania. Pierwszym z nich jest odholowanie auta pod wskazany adres. Drugą opcją jest odholowanie auta do odpowiedniego serwisu. Przy wyborze odpowiedniego miejsca nasza kadra zawsze służy pomocą.

Na przestrzeni tych wielu lat wypracowaliśmy kontakty ze sprawdzonymi specjalistami. Każdy z zakładów cechuje się wysokim profesjonalizmem, dlatego mogą nam Państwo zaufać.

Nasza firma prowadzi również skup aut. Więc jeśli podejmą Państwo decyzję o sprzedaży auta, będziemy mogli zaoferować jego odkup. Nasi specjaliści dokonają natychmiastowej wyceny. Jeśli oferta zostanie zaakceptowana, gotówka zostanie wypłacona wprost do Państwa rąk.

Zapraszamy do współpracy.

Pomoc drogowa Polska