Wynajmę Stronę 782 602 602

Autolaweta Warszawa Praga Południe

Nie przerwanie od piętnastu lat świadczymy usługi pomocy drogowej. Działamy na terenie Warszawy Pragi Południa, ale i również dojeżdżamy do sąsiednich dzielnic oraz pobliskich miejscowości. Skorzystaj z usług holowania, gdy masz jakikolwiek problem ze swoim autem. Dzięki naszej nowoczesnej flocie samochodów jesteśmy w stanie zjawić się na miejscu niezwłocznie. Usuniemy twoje auto z drogi, a jeśli powód unieruchomienia jest niegroźny usuniemy go od ręki. Natomiast gdy usunięcie awarii wymaga wizyty w warsztacie, klientom proponujemy dwa rozwiązania. Pierwszym z nich jest odstawienie auta pod wybrany adres. Kolejną z dostępnych opcji jest dostarczenie samochodu do jednego z wielu naszych zaufanych warsztatów.

W naszym asortymencie posiadamy szereg aut zastępczych. Dzięki temu nie będzie trzeba martwić się brakiem swoich czterech kółek. Pełną ofertę możesz zobaczyć w zakładce auto zastępcze Warszawa.

Potrzebna pomoc zadzwoń

AUTOPOMOC WARSZAWA PRAGA POŁUDNIE +48 737 737 423

Jak to działa

Krok 1

Twoje auto nawaliło. Miałeś wypadek.

Krok 2

Zadzwoń do Nas na numer +48 737 737 423 pojawimy się w czasie 30 minut

Krok 3

Odholowujemy Twoje auto we wskazane miejsce. Do najbliższego warsztatu lub pod dom.

Krok 1

Problem z głowy. Auto odholowane.

Pomoc drogowa Warszawa Praga Południe

Teren świadczenia pomocy drogowej to cała dzielnica Warszawa Praga Południe oraz reszta dzielnic (Żoliborz, Wola, Brudno, Bemowo, Bielany, Śródmieście, Targówek. Usługi tego typu świadczymy również na terenie okolicznych miejscowości (Warszawy-Piaseczno, Pruszków, Piastów, Józefów, Grodzisk Mazowiecki, Błonie, Brwinów).

Wykorzystujemy nasze doświadczenie branżowe, dzięki temu diagnozy usterek wykonujemy szybko i trafnie. Proste problemy rozwiązywane są od ręki. Natomiast gdy interwencja jest bardziej skomplikowana, proponujemy dwa rozwiązania. Istnieje możliwość odholowania uta bezpośrednio pod wskazany adres. Możliwe jest wybranie spośród jednego z naszych zaufanych serwisów. Każda z polecanych przez nas firm cechuje się profesjonalizmem. Gdy zapadnie decyzja o sprzedaży istnieje możliwość odkupu auta przez nas. Nasi specjaliści dokonają natychmiastowej wyceny a gotówkę za auto dostaną Państwo do ręki.

Zapraszamy do współpracy

Pomoc drogowa Polska