Wynajmę Stronę 782 602 602

Autoholowanie Pruszków

Autolaweta Pruszków

Już 15 lat jesteśmy z wami, świadcząc dla was usługi pomocy drogowej. Holujemy was autolawetą na terenie Pruszkowa. Jeśli masz problemy ze swoim samochodem i nie maż możliwości kontynuowania dalszej jazdy. Skontaktuj się z nami. Posiadamy flotę autolawet, która nas nie zawodzi, dzięki czemu zawsze zjawimy się na miejscu w zaledwie kilka chwil. Usuniemy twój samochód oraz awarię, jeśli nie będzie ona poważna. Gdy jej przyczyny okażą się poważniejsze, odholujemy auto do wybranego warsztatu lub wprost pod wskazany dres.

W naszej ofercie znajdą Państwo szereg aut zastępczych. Pełną ofertę aut możesz zobaczyć w zakładce auto zastępcze Warszawa.

Potrzebna pomoc zadzwoń

AUTOPOMOC PRUSZKÓW +48 737 737 423

Jak to działa

Krok 1.

Twoje auto nawaliło. Miałeś wypadek.

Krok 2.

Zadzwoń do Nas na numer +48 737 737 423 pojawimy się w czasie 30 minut

Krok 3.

Odholowujemy Twoje auto we wskazane miejsce. Do najbliższego warsztatu lub pod dom.

Krok 4.

Problem z głowy. Auto odholowane.

Pomoc drogowa Pruszków

Świadczymy dla was usługi pomocy drogowej w Pruszkowie. Holowanie autolawetą kierujemy głównie do posiadaczy aut osobowych. Nie ograniczamy się jedynie do terenu Pruszkowa. Działamy również na terenie Warszawy (Żoliborz, Wola, Brudno, Bemowo, Bielany, Śródmieście, Targówek) oraz okolicznych miejscowości (Warszawy-Piaseczno, Pruszków, Piastów, Józefów, Grodzisk Mazowiecki, Błonie, Brwinów).

Mamy wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu zdiagnozujemy twoje auto trafnie oraz szybko. Awarie prostego typu usuwane są zwykle od ręki. Natomiast gdy usterka jest poważniejsza i wymaga interwencji specjalisty, proponujemy dwa rozwiązania. Pierwszym z nich jest odstawienia samochodu pod wskazy adres. Drugim to wybranie usług któregoś z naszych zaufanych warsztatów.

Przez lata wypracowaliśmy szereg zaufanych kontaktów. Każdy z warsztatów cechuje się wysokim profesjonalizmem, przez co Państwa auto zostanie otoczone należytą opieką.

Nasza firma zajmuje się również skupem aut osobowych. Więc gdy wyrażą Państwo chęć sprzedaży, możemy je odkupić. Nasi specjaliści dokonają szybkiej wyceny oraz z pewnością zaproponują najwyższą kwotę na rynku. Po zaakceptowaniu warunków gotówkę otrzymają Państwo do ręki.

Zapraszamy do współpracy.

Pomoc drogowa Polska