Wynajmę Stronę 782 602 602

Autolaweta Warszawa Rembertów

Już 15 lat jesteśmy na rynku pomocy drogowej. Obszar działań naszej firmy to dzielnica Warszawa Ursus oraz reszta miasta. Jesteśmy w stanie dojechać również do okolicznych miejscowości. Gdy twoje auto dotknęła awaria, wezwij właśnie nas.  Dzięki nowoczesnej flocie samochodów zawsze stawiamy się na miejscu w szybkim tempie. Ściągniemy twoje auto z drogi a jeśli unieruchomienie auta zaszło z prostej przyczyny, usuniemy ją od razu na miejscu. Jeśli usterka jest poważna, proponujemy klientom odholowanie pojazdu pod wskazany adres lub do dowolnie wybranego warsztatu.

Posiadamy również w ofercie auta zastępcze a pełną ofertę możesz zobaczyć w zakładce auto zastępcze Warszawa.

Potrzebna pomoc zadzwoń

AUTOPOMOC WARSZAWA REMBERTÓW +48 737 737 423

Jak to działa

Krok 1

Twoje auto nawaliło. Miałeś wypadek.

Krok 2

Zadzwoń do Nas na numer +48 737 737 423 pojawimy się w czasie 30 minut

Krok 3

Odholowujemy Twoje auto we wskazane miejsce. Do najbliższego warsztatu lub pod dom.

Krok 4

Problem z głowy. Auto odholowane.

Pomoc drogowa Warszawa Rembertów

Pomoc drogową świadczymy nie tylko w dzielnicy Warszawa Rembertów, oraz dojeżdżamy do reszty miasta
(Żoliborz, Wola, Brudno, Bemowo, Bielany, Śródmieście, Targówek) oraz sąsiednich miejscowości (Piaseczno, Pruszków, Piastów, Józefów, Grodzisk Mazowiecki, Błonie, Brwinów).

Wykorzystujemy nasze wieloletnie doświadczenie branżowe w praktyce. Nasze diagnozy aut wykonujemy szybko i trafnie. Proste awarie usuwamy niezwłocznie na miejscu. Gdy zachodzi potrzeba interwencji serwisu mechanicznego, możemy zaproponować dwa rozwiązania. Odholowanie pojazdu autolawetą pod wskazany adres. Możliwy jest również transport pod drzwi jednego z naszych zaufanych warsztatów. Każda firma polecana przez nas to specjaliści w swojej branży, którzy są godni zaufania.

Jeżeli wyrażą Państwo chęć odsprzedaży auta, możemy zaoferować jego odkup. Cały proces ogranicza się jedynie do wyceny auta przez pracownika. Gotówka za transakcję zawsze trafia do Państwa rąk.

Zapraszamy do współpracy

Pomoc drogowa Polska