Wynajmę Stronę 782 602 602

Autoholowanie Warszawa Targówek

Autolaweta Warszawa Targówek

Usługi holowania autolawetą świadczymy nieprzerwanie od blisko piętnastu lat. Obszar działania to Warszawa Targówek, reszta dzielnic oraz pobliskich miejscowości. Jeśli masz problemy ze swoim autem i nie możesz się dalej poruszać, potrzebujesz POMOCY DROGOWEJ. Skontaktuj się z nami. Dzięki nowoczesnej flocie aut zjawimy się na miejscu w zaledwie kilka chwil, po czym usuniemy twoje auto z drogi. Gdy samochód będzie wymagał drobnej interwencji mechanicznej zrobimy to na miejscu. W innym wypadku odholujemy auto pod wskazany adres lub do wybranego warsztatu.

Na czas holowania lub naprawy nasza firma jest w stanie zaoferować auto zastępcze Warszawa Targówek. Pełną ofertę aut możesz zobaczyć w zakładce auto zastępcze Warszawa.

Potrzebna pomoc zadzwoń

AUTOPOMOC WARSZAWA TARGÓWEK  +48 737 737 423

Jak to działa

Krok 1.

Twoje auto nawaliło. Miałeś wypadek.

Krok 2.

Zadzwoń do Nas na numer +48 737 737 423 pojawimy się w czasie 30 minut

Krok 3.

Odholowujemy Twoje auto we wskazane miejsce. Do najbliższego warsztatu lub pod dom.

Krok 4.

Problem z głowy. Auto odholowane.

Pomoc drogowa Warszawa Targówek

Profesjonalne usługi pomocy drogowej świadczymy dla właścicieli pojazdów osobowych na terenie Warszawy Targówka. Dojedziemy autolawetą również do całej Warszawy ( Żoliborz,
Wola, Brudno, Bemowo, Bielany, Śródmieście, Targówek) oraz okolic
Warszawy (Piaseczno, Pruszków, Piastów, Józefów, Grodzisk Mazowiecki,
Błonie, Brwinów).

Dzięki bardzo dobrze przeszkolonej kadrze stawiane diagnozy są szybkie i trafne. Gdy powód unieruchomienia jest prostego typu, zostanie on usunięty od ręki. Gdy usunięcie uszkodzenia auta wymaga interwencji specjalisty, proponujemy odholowanie auta do warsztatu.

Posiadamy szereg zaufanych firm oraz warsztatów dlatego w kwestii napraw jesteśmy w stanie udzielić rzeczowych porad. Każda z naszych poleconych firm cechuje się profesjonalizmem. Gdy podejmą Państwo taką decyzję, odholujemy auto we wskazane miejsce na terenie Warszawy i okolic.

Gdy wyrażą Państwo chęć sprzedaży auta, możemy zaoferować jego odkup. Nasza kadra dokona natychmiastowej oceny tanu auta i zaoferuje kwotę najkorzystniejszą na rynku. Gotówkę za całą transfokację otrzymają Państwo do ręki.

Zapraszamy do współpracy
Pomoc drogowa Polska