Wynajmę Stronę 782 602 602

Autoholowanie Warszawa Białołęka

Autolaweta Warszawa Białołęka

Od blisko 15 lat świadczymy usługi holowania autolawetą na terenie Warszawa Białołęki.

Gdy twoje auto zostało unieruchomione i stoisz na środku drogi. Z pewnością potrzebujesz POMOCY DROGOWEJ. Zadzwoń do nas. Pomożemy odholować twój samochód natomiast jeśli będzie wymagało drobnej naprawy zrobimy to na miejscu. Gdy usterka jest poważniejsza odstawimy auto do wybranego warsztatu.

Na czas holowania i naprawy oferujemy auta zastępcze Białołęka.  Pełną ofertę aut możesz zobaczyć w zakładce auto zastępcze Warszawa.

Potrzebna pomoc zadzwoń

AUTOPOMOC WARSZAWA BIAŁOŁĘKA +48 737 737 423

Jak to działa

Krok 1.

Twoje auto nawaliło. Miałeś wypadek.

Krok 2.

Zadzwoń do Nas na numer +48 737 737 423 pojawimy się w czasie 30 minut

Krok 3.

Odholowujemy Twoje auto we wskazane miejsce. Do najbliższego warsztatu lub pod dom.

Krok 4.

Problem z głowy. Auto odholowane.

Pomoc drogowa Warszawa Białołęka

Profesjonalnie świadczymy usługi pomocy drogowej Białołęka. Usługę szybkiej pomocy i holowania autolawetą kierujemy do właścicieli aut osobowych na terenie Białołęki i reszty miasta Warszawy ( Żoliborz, Wola,  Brudno, Bemowo, Bielany, Środmieście, Targówek) oraz okolicach Warszawy – Piaseczno, Pruszków, Piastów, Józefów, Grodzisk Mazowiecki, Błonie, Brwinów. 

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży, dokonujemy szybkiej oraz trafnej diagnozy stanu auta.  Proste usterki usuwamy na miejscu. Jeśli uszkodzenia auta są poważniejsze proponujemy odholowanie auta do wybranego warsztatu lub pod wskazany adres.

W kwestii napraw doradzimy i wskażemy warte uwagi profesjonalne serwisy samochodowe. Do nich możemy odstawić uszkodzone i wymagające naprawy auto. Jeśli jest taka Państwa decyzja odstawimy auto we wskazane miejsce na terenie Warszawy i okolic.

W sytuacjach gdy mają Państwo taką wolę możemy auto odkupić. Wykonujemy szybką ocenę stanu auta. Proponujemy najwyższe ceny na rynku i wypłatę gotówki od ręki.

Zapraszamy do współpracy.

Pomoc drogowa Polska