Wynajmę Stronę 782 602 602

Autolaweta Warszawa Praga Północ

Tematyką pomocy drogowej nasza firma zajmuje się nieprzerwanie od blisko 15 lat. Działamy na terenie Warszawy Praga Północ, ale i zarazem całej stolicy oraz sąsiednich miejscowości. Twój samochód uległ awarii lub został unieruchomiony z jakiegokolwiek innego powodu? Daj sobie pomóc i skorzystaj z naszych usług auto holowania.

Posiadamy nowoczesną flotę aut wraz z wykwalifikowaną kadrą pracowniczą. Dzięki temu na miejscu zjawimy się w zaledwie kilka chwil. Pomożemy ci usunąć twój samochód z drogi, gdy awaria jest niegroźna zostanie usunięta od ręki. Natomiast jeśli uszkodzenie jest poważniejsze, klientom proponujemy dwa rozwiązania. Odholowanie samochodu pod wskazany adres lub skorzystanie z usług jednej z naszych zaprzyjaźnionych firm.

W naszej ofercie posiadamy auta zastępcze, dlatego nie będzie trzeba się martwić brakiem własnego środka transportu. Więcej informacji znajduje się w zakładce auto zastępcze Warszawa.

Potrzebna pomoc zadzwoń

AUTOPOMOC WARSZAWA PRAGA PÓŁNOC +48 737 737 423

Jak to działa

Krok 1

Twoje auto nawaliło. Miałeś wypadek.

Krok 2

Zadzwoń do Nas na numer +48 737 737 423 pojawimy się w czasie 30 minut

Krok 3

Odholowujemy Twoje auto we wskazane miejsce. Do najbliższego warsztatu lub pod dom.

Krok 4

Problem z głowy. Auto odholowane.

Pomoc drogowa Warszawa Praga Północ

Usługi pomocy drogowej udzielamy na terenie Warszawy Pragi Północ, a zarazem reszty miasta (Żoliborz, Wola, Brudno, Bemowo, Bielany, Śródmieście, Targówek) oraz okolicznych miejscowości (Warszawy-Piaseczno, Pruszków, Piastów, Józefów, Grodzisk Mazowiecki, Błonie, Brwinów).

Nasze wieloletnie doświadczenie w branży przekłada się na jakość usług. Jesteśmy w stanie szybko i trafnie zdiagnozować twoje auto. Naprawy prostej natury wykonujemy od razu. Gdy zachodzi potrzeba interwencji wykwalifikowanego specjalisty, proponujemy klientom dwa rozwiązania. Odholowanie auta pod wskazany adres lub wybór jednej z naszych zaufanych firm. Każda z nich cechuje się wysokim profesjonalizmem i z pewnością spełni Państwa wymagania.

Prowadzimy również skup samochodów. Dlatego, jeśli zdecydują Państwo o sprzedaży, możemy zaoferować odkup pojazdu. Wyceny dokonujemy na miejscu. Po kilku chwilach dostają Państwo ofertę. Nasza firma zapewnia najlepsze oferty na rynku oraz gotówkę wprost do ręki.

Zapraszamy do współpracy.

Pomoc drogowa Polska