Wynajmę Stronę 782 602 602

Autoholowanie Warszawa Wilanów

Holujemy auta od blisko 15 lat. Działamy na terenie Warszawy Wilanowa, jak i również dojeżdżamy do okolicznych dzielnic i miejscowości. Jeśli samochód uległ unieruchomieniu z jakiegokolwiek powodu. Skontaktuj się z nami i daj sobie pomóc. Posiadamy nowoczesną flotę aut. Dzięki nim zjawimy się na miejscu niezwłocznie. Pomożemy usunąć Twoje auto z drogi, a jeżeli problem jest niewielki, usuniemy go od ręki. W przypadku poważniejszych napraw odholujemy auto do wybranego warsztatu.

Posiadamy również flotę aut zastępczych. Nie będzie trzeba się martwić brakiem samochodu. Pełną ofertę możesz zobaczyć w zakładce auto zastępcze Warszawa.

 

Potrzebna pomoc zadzwoń

AUTOPOMOC WARSZAWA MOKOTÓW +48 737 737 423

Jak to działa

Krok 1

Twoje auto uległo awarii. Miałeś wypadek.

Krok 2

Zadzwoń do Nas na numer +48 737 737 423 pojawimy się w czasie 30 minut

Krok 3

Odholowujemy Twoje auto we wskazane miejsce. Do najbliższego warsztatu lub pod dom.

Krok 4

Problem z głowy. Auto odholowane.

Pomoc drogowa Warszawa Wilanów

Pomagamy na drodze klientom na terenie Warszawy Wilanowa. Działamy na terenie całej Warszawy (Żoliborz, Wola, Brudno, Bemowo, Bielany, Śródmieście, Targówek) oraz dojeżdżamy do okolicznych miejscowości (Warszawa-Piaseczno, Pruszków, Piastów, Józefów, Grodzisk Mazowiecki, Błonie, Brwinów).

Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu, w branży jesteśmy szybko i trafnie zdiagnozować auto. Proste problemy usuwamy od ręki. Natomiast gdy awaria jest poważna, proponujemy odholowanie auta pod wskazany adres. Możemy samochód odstawić również do odpowiedniego warsztatu. Posiadamy szerokie grono podwykonawców cechujących się wysokim profesjonalizmem.

Gdy zadecydują Państwo o zbyciu pojazdu, możemy go odkupić. Wykonujemy szybką ocenę stanu auta i proponujemy najwyższe ceny na rynku i wypłatę gotówki od ręki.

Zapraszamy do współpracy.

Pomoc drogowa Polska