Wynajmę Stronę 782 602 602

Autoholowanie Warszawa Włochy

W dziedzinie pomocy drogowej działamy nierozerwanie od blisko 15 lat. Teren naszych działań to dzielnica Warszawa Włochy. Tego rodzaju usługi świadczymy również na terenie okolicznych miejscowości oraz reszty Warszawy. Gdy samochód uległ awarii i uniemożliwiona jest dalsza jazda, skontruj się z nami. Dzięki naszej nowoczesnej flocie aut zjawimy się na miejscu w przeciągu paru chwil. Udzielimy pomocy w usunięciu auta i odstawimy je pod wskazany adres. Jeśli awaria jest błaha, prawdopodobnie będziemy w stanie usunąć ją od ręki. Natomiast gdy wymaga ona głębszej interwencji mechanicznej, możemy zarekomendować usługi jednej z naszych zaufanych firm.

Nasza oferta obejmuje auta zastępcze. Dlatego nie musisz się martwić brakiem własnego auta. Pełną ofertę możesz zobaczyć w zakładce auto zastępcze Warszawa.

Potrzebna pomoc zadzwoń

AUTOPOMOC WARSZAWA Włochy +48 737 737 423

Jak to działa

Krok 1

Twoje auto uległo awarii. Miałeś wypadek.

Krok 2

Zadzwoń do Nas na numer +48 737 737 423 pojawimy się w czasie 30 minut

Krok 3

Odholowujemy Twoje auto we wskazane miejsce. Do najbliższego warsztatu lub pod dom.

Krok 4

Problem z głowy. Auto odholowane.

Pomoc drogowa Warszawa Włochy

Obszar działań naszej pomocy drogowej to Warszawa Włochy wraz z resztą dzielnic (Żoliborz, Wola, Brudno, Bemowo, Bielany, Śródmieście, Targówek). Dojedziemy również do okolicznych miejscowości (Warszawa-Piaseczno, Pruszków, Piastów, Józefów, Grodzisk Mazowiecki, Błonie, Brwinów).

Diagnozy samochodów następują bardzo szybko, gdyż wykorzystujemy nasze doświadczenie zebrane przez lata. Jeśli awaria jest niegroźna, usuniemy ją od ręki. Natomiast jeśli wymaga ona interwencji wyspecjalizowanego serwisu możemy, zarekomendować jedną z naszych zaufanych firm lub odstawić auto pod wskazany adres. Na przestrzeni lat nawiązaliśmy współpracę z licznymi specjalistami, którzy z pewnością spełnią wszystkie Państwa oczekiwania.

Natomiast jeśli zapadnie decyzja o sprzedaży auta, możemy zaoferować jego odkup. Wykonujemy szybką wycenę, zaoferowana kwota będzie najwyższą na rynku. Minimalizujemy formalności, gotówka za całą transakcję powędruje wprost do Państwa rąk.

Zapraszamy do współpracy.

Pomoc drogowa Polska