Wynajmę Stronę 782 602 602

Autoholowanie Warszawa

Autolaweta Warszawa

Od blisko 15 lat świadczymy usługi holowania autolawetą w Warszawie i jej okolicach. Jeśli Twoje auto nawaliło, nie wiesz co się dzieje i stoisz na środku drogi potrzebujesz POMOCY DROGOWEJ . Zadzwoń właśnie do Nas. Usuniemy Twoje auto z drogi.  Jeśli będzie wymagało drobnej naprawy zrobimy to na miejscu, jeśli usterka jest poważniejsza odholujemy auto do wybranego warsztatu.

Na czas holowania i naprawy oferujemy auta zastępcze w Warszawie i okolicach.  Pełną ofertę aut możesz zobaczyć w zakładce auto zastępcze Warszawa.

Potrzebna pomoc zadzwoń

AUTOPOMOC WARSZAWA   +48 737 737 423

Jak to działa

Krok 1.

Twoje auto nawaliło. Miałeś wypadek.

Krok 2.

Zadzwoń do Nas na numer +48 737 737 423 pojawimy się w czasie 30 minut

Krok 3.

Odholowujemy Twoje auto we wskazane miejsce. Do najbliższego warsztatu lub pod dom.

Krok 4.

Problem z głowy. Auto odholowane.

Pomoc drogowa Warszawa

Profesjonalna pomoc drogowa Warszawa. Usługę szybkiej pomocy i holowania autolawetą świadczymy dla właścicieli pojazdów osobowych na terenie Warszawy ( Żoliborz, Wola,  Brudno, Bemowo, Bielany, Środmieście, Targówek) oraz okolicach Warszawy – Piaseczno, Pruszków, Piastów, Józefów, Grodzisk Mazowiecki, Błonie, Brwinów. 

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży motoryzacyjnej, dokonujemy szybkiej diagnozy stanu auta.  Proste usterki usuwamy od ręki. Jeśli uszkodzenia auta są poważniejsze proponujemy odholowanie auta do warsztatu. 

W kwestii napraw doradzimy i wskażemy warte uwagi profesjonalne serwisy samochodowe do których możemy odstawić uszkodzone i wymagające naprawy auto badź jeśli taka jest Państwa decyzja odstawimy auto we wskazane miejsce na terenie Warszawy i okolic.

W sytuacjach gdy mają Państwo taką wolę możemy auto odkupić. Wykonujemy szybką ocenę stanu auta i proponujemy najwyższe ceny na rynku i wypłatę gotówki od ręki.

Zapraszamy do współpracy.

Pomoc drogowa Polska