Wynajmę Stronę 782 602 602

Autolaweta Warszawa Wawer

Już piętnaście lat świadczymy usługi pomocy drogowej na terenie dzielnicy Warszawa Ursus oraz cała reszta miasta. Dojedziemy również do pobliskich miejscowości w okolicy. Jeżeli twoje auto odmawia posłuszeństwa z jakiejkolwiek przyczyny. Koniecznie skorzystaj z usług holowania. Nowoczesna flota aut w naszej firmie pozwala zjawić się nam na miejscu zawsze w kilka chwil. Ściągniemy twoje auto z drogi, a gdy unieruchomienie auta zaszło z prostej przyczyny, usuniemy ją od razu na miejscu. Gdy awaria jest poważniejsza. Zwykle proponujemy klientom odholowanie pojazdu pod wskazany adres lub do dowolnie wybranego warsztatu.

Nasza firma posiada również flotę aut zastępczych. Pełną ofertę możesz zobaczyć w zakładce auto zastępcze Warszawa.

Potrzebna pomoc zadzwoń

AUTOPOMOC WARSZAWA WAWER+48 737 737 423

Jak to działa

Krok 1

Twoje auto nawaliło. Miałeś wypadek.

Krok 2

Zadzwoń do Nas na numer +48 737 737 423 pojawimy się w czasie 30 minut

Krok 3

Odholowujemy Twoje auto we wskazane miejsce. Do najbliższego warsztatu lub pod dom.

Krok 4

Problem z głowy. Auto odholowane.

Pomoc drogowa Warszawa Wawer

Pomoc drogową świadczymy nie tylko w dzielnicy Warszawa Ursus. Dojeżdżamy również do reszty miasta
(Żoliborz, Wola, Brudno, Bemowo, Bielany, Śródmieście, Targówek) i sąsiednich miejscowości (Warszawy-Piaseczno, Pruszków, Piastów, Józefów, Grodzisk Mazowiecki, Błonie, Brwinów).

Wykorzystujemy nasze wieloletnie doświadczenie branżowe dzięki czemu diagnozy aut wykonujemy szybko i trafnie. Proste awarie usuwane są niezwłocznie na miejscu a jeśli zachodzi potrzeba interwencji specjalisty, możemy zaproponować dwa rozwiązania.  Pierwszym z nich jest odholowanie pojazdu autolawetą pod wskazany adres. Drogim to  transport pod drzwi jednego z naszych zaufanych warsztatów. Każda firma polecana przez nas to specjaliści w swojej branży, którym bez oporów można powierzyć swoje auto.

Jeżeli wyrażą Państwo chęć sprzedania samochodu, możemy je zakupić. Cały proces ogranicza się jedynie do wyceny auta przez pracownika. Gotówka za transakcję zawsze trafia do Państwa rąk.

Zapraszamy do współpracy

Pomoc drogowa Polska