Wynajmę Stronę 782 602 602

Autoholowanie Warszawa Żoliborz

Autolaweta Warszawa Żoliborz

Od 15 lat świadczymy usługi holowania autolawetą na terenie Warszawy Żoliborz. Jeśli Twoje auto nie nadaje się do dalszej jazdy i stoisz na środku drogi. Z pewnością potrzebujesz POMOCY DROGOWEJ. Skontaktuj się z nami. Pomożemy odholować twoje auto z drogi. Naprawy proste wykonywane są od ręki na miejscu. Natomiast w wypadku poważniejszych awarii  samochód odstawiany w wybrany punkt w mieście.

Na cały czas nieobecności auta jesteśmy w stanie zaoferować  auta zastępcze Żoliborz. Pełną ofertę aut możesz zobaczyć w zakładce auto zastępcze Warszawa.

Potrzebna pomoc zadzwoń

AUTOPOMOC WARSZAWA ŻOLIBORZ  +48 737 737 423

Jak to działa

Krok 1.

Twoje auto nawaliło. Miałeś wypadek.

Krok 2.

Zadzwoń do Nas na numer +48 737 737 423 pojawimy się w czasie 30 minut

Krok 3.

Odholowujemy Twoje auto we wskazane miejsce. Do najbliższego warsztatu lub pod dom.

Krok 4.

Problem z głowy. Auto odholowane.

Pomoc drogowa Warszawa Żoliborz

Pomoc drogową świadczymy na terenie Warszawy Żoliborza oraz reszty dzielnic miasta (Żoliborz, Wola, Brudno, Bemowo, Bielany, Śródmieście, Targówek). Jesteśmy w stanie również dojechać autolawetą do pobliskich miejscowości (Piaseczno, Pruszków, Piastów, Józefów, Grodzisk Mazowiecki, Błonie, Brwinów).

Nasi pracownicy mają niezbędną wiedzę z zakresu motoryzacji, dlatego są w stanie dokonać szybkiej diagnozy auta. Proste naprawy usuwane są od ręki. Poważniejsze powody unieruchomienia muszą być skonsultowane z serwisami.

W sprawach napraw jesteśmy w stanie udzielić fachowej porady. Wspólnie wybierzemy odpowiedni serwis mechaniczny spośród jednej z naszych zaufanych. Gdy wyrażą Państwo taką chęć, odstawimy auto w wybrany punkt w mieście.

Możemy również odkupić Państwa samochód, jeśli zatonie wyrażona taka wola. Wykonujemy szybką ocenę stanu auta, zaproponujemy najwyższe ceny na rynku. Gotówka zostanie doręczona do Państwa rąk.

Zapraszamy do współpracy.

Pomoc drogowa Polska