Wynajmę Stronę 782 602 602

Autolaweta Warszawa Mokotów

Usługi pomocy drogowej świadczymy od blisko 15 lat. Działamy na terenie Warszawy Mokotowa oraz okolicznych dzielnic i miejscowości. Jeśli samochód uległ uszkodzeniu lub unieruchomieniu z jakiegokolwiek powodu. Skorzystaj z naszych usług holowania. Posiadamy nowoczesną flotę dzięki której zjawimy się na miejscu niezwłocznie. Pomożemy usunąć Twoje auto z drogi. Jeżeli problem jest niewielki usuniemy go od ręki. W przypadku poważniejszych napraw odholujemy auto do wybranego warsztatu.

Posiadamy nowoczesną flotę aut zastępczych. Nie będzie trzeba się martwić brakiem auta. Pełną ofertę możesz zobaczyć w zakładce auto zastępcze Warszawa.

Potrzebna pomoc zadzwoń

AUTOPOMOC WARSZAWA MOKOTÓW +48 737 737 423

Jak to działa

Krok 1

Twoje auto nawaliło. Miałeś wypadek.

Krok 2

Zadzwoń do Nas na numer +48 737 737 423 pojawimy się w czasie 30 minut

Krok 3

Odholowujemy Twoje auto we wskazane miejsce. Do najbliższego warsztatu lub pod dom.

Krok 4

Problem z głowy. Auto odholowane.

Pomoc drogowa Warszawa Mokotów

Świadczymy usługi z zakresu pomocy drogowej na terenie Warszawy Mokotów. Holujemy samochody osobowe na terenie całej Warszawy (Żoliborz, Wola, Brudno, Bemowo, Bielany, Śródmieście, Targówek) oraz okolicach Warszawy-Piaseczno, Pruszków, Piastów, Józefów, Grodzisk Mazowiecki, Błonie, Brwinów).

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej, dzięki czemu szybko i trafnie diagnozujemy auto. Proste problemy usuwamy od ręki natomiast jeśli usterka jest poważna, proponujemy odholowanie do serwisu. Samochód możemy odstawić we wskazane przez Państwa miejsce lub pomóc w wyborze zakładu. Posiadamy zaufanych podwykonawców, którzy cechują się wysokim profesjonalizmem.

Jeśli zdecydują się Państwo na sprzedaż pojazdu, możemy je odkupić. Wykonujemy szybką ocenę stanu auta i proponujemy najwyższe ceny na rynku i wypłatę gotówki od ręki.

 Zapraszamy do współpracy.

Pomoc drogowa Polska